تزریق جالپرو برای جوانسازی پوست

مزوژل جالپرو چیست؟

در واقع می ‌توان گفت یکی از روش های بسیار کاربردی که برای زیباسازی پوست و آبرسانی آن مورد استفاده قرار می گیرد مزوژل جالپرو می‌باشد. این روش باعث برطرف کردن جای جوش، ترک های پوستی، از بین بردن چین و چروک های پوست و… می گردد. در ادامه سعی کرده ایم اطلاعات کاملی در مورد این روش زیبایی برای شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

مزوژل جالپرو

جالپرو چیست؟ 

مزوژل جالپرو ماده تزریقی می‌باشد که کاملاً قابل جذب است و موجب جوانسازی پوست خواهد شد. این ماده اثرات درمانی فوق العاده ای دارد و موجب از بین رفتن جای جوش و جای آکنه، درمان پوسته پوسته شدن و همچنین لایه برداری پوست می‌شود. به طور کلی تزریق مزوژل جالپرو را از روش های غیر تهاجمی می‌دانند که باعث آبرسانی و احیای پوست می‌شود و ماندگاری بسیار بالایی نیز دارد دلیل تاثیر مثبتی که بر روی پوست دارد به دلیل وجود آمینواسیدها و هیالورونیک اسیدها است.

ترکیبات جالپرو: 

مزوژل جالپرو از ترکیبات هیالورونیک اسید ها و آمینو اسیدهای مختلف مانند گلیسین، پرولین ها  لوسین و لیزین تشکیل شده است‌. در واقع هیالورونیک اسید باعث درمان پوست خشک و نازک می گردد و همچنین خاصیت پرکنندگی که دارد موجب از بین رفتن چین و چروک های عمیق پوست می شود. البته رطوبت پوست را نیز حفظ خواهد کرد. همچنین آمینو اسید هایی که در آن وجود به عنوان یکی فیبروبلاست مطرح می‌ شود که این فیبروبلاست ها با تحریک کلاژن سازی موجب جوانسازی و بازسازی پوست می گردند.

کاربردهای مزوژل جالپرو

 

کاربرد مزوژل جالپرو

جالپرو محصولی است که در تزریق های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و دلیل آن خواص فوق ‌العاده‌ ایی مانند آبرسانی، پرکننده گی و حجم دهندگی می باشد. همچنین تزریق جالپرو برای جوانسازی پوست می تواند باعث درمان آفتاب سوختگی، از بین بردن آکنه و جای زخم شود. علاوه بر آن از این ماده برای حجم دهی به لب ها نیز استفاده می‌ شود. از کاربردهای دیگر این ماده می‌ تواند به صاف و یکدست کردن پوست، کاهش چین و چروک‌ها، کشیدگی پوست و درمان پوست های کم آب اشاره کرد.

پروتکل تزریق جالپرو به پزشک اجازه می دهد تا از این دارو در قسمت های مختلف بدن و صورت استفاده شود پس می تواند درمان کامل تری را به همراه داشته باشد.

عملکرد مزوژل جالپرو چگونه است؟ 

 

عملکرد جالپرو

عوامل مختلفی مانند افزایش سن، نور خورشید، استعمال دخانیات و.‌.. باعث ایجاد چین و چروک های ریز و درشت بر روی پوست می گردند. علاوه بر آن پوست می‌تواند دچار مشکلاتی مانند آکنه ‌ها، زخم ها، افتادگی و‌… شود که این موارد موجب بروز پیری در همه افراد خواهد شد. اما استفاده از مزوژل جالپرو به دلیل مواد مغذی و فیبروبلاست هایی که دارد باعث کند شدن روند پیری در افراد می گردد.

جالپرو برای چه نواحی کاربرد دارد؟ 

همچنین از این ماده می توان در نواحی مختلف بدن مانند زیر بغل، دور چشم‌ها، اطراف لب، پیشانی، گردن خطوط زیر گردن، دکلته، چانه، پشت دست، شکم ران داخلی و زانو استفاده کرد.

چه زمانی نیاز به استفاده از جالپرو است؟ 

به طور کلی می‌ توان گفت زمانی که فرد احساس می کند نیاز به ایجاد تغییراتی در پوست جهت جوانسازی دارد یا این که چین و چروک های روی پوست باعث کاهش اعتماد به نفس و زیبایی او گشته است می تواند به پزشک زیبایی مراجعه کند و در صورتی که پزشک زیبایی شرایط فرد را برای این تزریق مناسب بداند Jalupro تزریق خواهد شد.

انواع جالپرو

جالپرو در دو نوع مختلف موجود است که شامل جالپرو مدل کلاسیک Jalupro Classic و جالپرو مدل اچ ام دبلیو Jalupro HMW استریل می باشد. در زیر در هر کدام به صورت جداگانه توضیح داده شده است.

جالپرو مدل اچ ام دبلیو Jalupro HMW: 

جالپرو مدل اچ ام دبلیو Jalupor HMW  استریل از مزوژل تزریقی می باشد و معمولاً برای درمان نقص های پوست و همچنین فرورفتگی هایی که به دلیل زخم ها و چین و چروک های ایجاد شده است استفاده می گردد،  به عنوان یک روش احیا کننده پوست شناخته می‌‌شود و به همین دلیل برای افراد مسن که دارای خطوط عمیق هستند مناسب می باشد.

جالپرو مدل کلاسیک Jalupro Classic: 

مدل کلاسیک مزوژل جالپرو برای افرادی که جوان تر می‌باشند و می خواهند از بروز نشانه های پیری در پوست جلوگیری کنند استفاده می گردد که شرکت Professional Derma SA تولید کننده این ماده می باشد.

تفاوت انواع جالپرو: 

در جالپرو مدل hmw اسید هیالورونیک بیشتری وجود دارد به همین دلیل این محصول برای افراد مسن تر مناسب تر می باشد. اما مدل کلاسیک آن به دلیل این که باعث جلوگیری از بروز علائم پیری می گردد برای افراد جوان مناسب است. همچنین مدل کلاسیک آن در ۳ جلسه و در فاصله زمانی دو هفته ای تزریق می‌گردد. اما مدل ‏hmw در دو جلسه با فاصله زمانی ۲۰ روز تزریق می‌شود.

تفاوت جالپرو و پروفایلو

تفاوت جالپرو و پروفایلو چیست؟

 • مهم ترین تفاوت های جالب جالپرو و پروفایلو را می ‌توان در مواد تشکیل دهنده آن ها دانست. پروفایلو از دو نوع هیالورونیک اسید سبک و سنگین تشکیل شده است که باعث ابرسانی قوی و لیفت صورت به صورت همزمان می شود و مواد تشکیل دهنده مزوژل جالپرو نیز هیالورونیک اسید به همراه اسید آمینه ها می باشد که برای جوانسازی پوست بسیار تاثیرگذار است.
 • جالپرو مانند مزوژل یا ژل حجم دهی نداد و شکل و فرم پوست را تغییر نمی دهد اما پروفایلو حجم دهنده است.
 • تعداد نقاط تزریق جالپرو بیشتر از پروفایلو است.
 • میانگین تعداد جلسات جالپرو 3 الی 4 جلسه است؛ بستگی به شرایط پوستی افراد، فاصله‌ی بین جلسات بین یک تا دو هفته متغیر خواهد بود. بعضی مراکز هر 10 روز یکبار تزریق را انجام می‌دهند. میزان تزریق حدود 3 میل هست.
 • در مورد پروفایلو، میانگین تعداد جلسات 2 جلسه است؛ برای برخی افراد تا 4 جلسه ممکن است لازم شود، بین هر جلسه تا جلسه بعدی یکماه فاصله هست.
 • تفاوت در نواحی تزریق هم وجود دارد؛ جالپرو در صورت، گردن، بالای سینه (دکلته)، زیربغل، دست، ران داخلی، شکم و نواحی زانو استفاده می‌شود. اما پروفایلو در نواحی صورت، گردن، بالای سینه (دکلته)، بازو و دست انجام می شود.

مزایای تزریق ژل جالپرو

 

مزایا و عوارض جالپرو
 • این ماده می‌ تواند باعث حفظ رطوبت پوست شود. علاوه بر آن مولکول های شبکه ایی را در پوست ایجاد می ‌کند که موجب استحکام و قوام پوست خواهد شد.
 • به دلیل این که به متابولیک فیبروبلاست ها سرعت بخشیده می شود بنابراین کلاژن سازی در پوست نیز افزایش پیدا می کند.
 • مزوژل جالپرو باعث می شود تا پوست های آسیب دیده ترمیم گردد و به طور کلی جای کلوئیدها، آکنه‌ ها و زخم ها بهبود می ‌یابد.
 • مزوژل جالپرو باعث ایجاد خاصیت الاستیک در پوست می گردد و روند پیری را در پوست صورت و بدن کاهش می دهد.

عوارض جانبی جالپرو

جالپرو ماده ‌ای است که اکثر مواد تشکیل دهنده آن به صورت طبیعی در بدن افراد وجود دارد یا تولید می گردد. بنابراین نمی‌ تواند عوارض شیمیایی برای انسان به دنبال داشته باشد. اما پس از تزریق احتمال ایجاد قرمزی و التهاب در پوست وجود دارد که این عوارض کاملاً طبیعی می باشد و پس از گذشت یک روز برطرف خواهد شد.

مراقبت های بعد از تزریق جالپرو 

 

مراقبت بعد از تزریق مزوژل جالپرو
 • از ماساژ دادن محل تزریق بپرهیزید.
 • حدود ۲۴ ساعت ورزش نکنید و فعالیت بدنی شدید نداشته باشید.
 • حدود ۷۲ ساعت در برابر گرما یا نور خورشید قرار نگیرید.
 • از کمپرس یخ جهت کاهش التهاب و قرمزی استفاده نمایید.
 • مصرف نمک را کاهش دهید. 

موارد منع تزریق جالپرو

 • خانم هایی که در دوران شیردهی و بارداری هستند نمی توانند از جالپرو استفاده کنند.
 • اگر در ناحیه مورد نظر دچار عفونت یا سوزش پوست هستید نباید از جالپرو استفاده کنید.
 • همچنین افرادی که دچار بیماری ‌های خود ایمنی هستند یا حساسیت های دارویی دارند نمی توانند از این ماده استفاده نمایند.

 

سوالات درباره تزریق جالپرو

مدت زمان تزریق جالپرو چقدر است؟

مدت زمان تزریق جالپرو با توجه به ناحیه ای که قرار است تحت درمان قرار بگیرد متفاوت می باشد. اما به طور کلی حدود ۳۰ تا ۴۵ دقیقه برای این تزریق زمان نیاز است.

اثرات و نتایج جالپرو چگونه است؟

افرادی که از مزوژل جالپرو استفاده کرده ‌اند پس از گذشت مدت زمان کوتاهی اثرات و نتایج آن را مشاهده خواهند کرد. و به دلیل اثرات بیوژنتیکی که این مزوژل دارد آن را به عنوان یک محصول معجزه گر می شناسند. جالب است بدانید اثرات تزریق جالپرو دقیقا پس از پایان تزریق مشخص خواهد شد و نتایج آن حدود شش ماه ماندگاری دارد.

در کدام ناحیه ژل جالپرو قابل تزریق است؟

این ژل جهت حجم دهی به لب یا زیر چشم مورد استفاده قرار نمی گیرد. بلکه مصرف آن در برخی از نواحی بدن امکان پذیر است. ژل جالپرو را در قسمت های گردن، صورت، زیربغل، دست ها، ران پا، شکم، زانو استفاده کرد

هر چند وقت یکبار نیاز به تزریق جالپرو است؟

در طول یک سال امکان تزریق این ژل ۳ تا ۵ بار وجود دارد. تعداد دفعات تزریق به خود شما بستگی دارد. هر اندازه که پوست شما آسیب بیشتری دیده باشد؛ نیاز به جلسات بیشتری است. عدد ذکر شده بر اساس میانگین مراجعه کنندگان بیان شده است.

تزریق جالپرو برای جوانسازی پوست

کلینیک ماه تهران

کلینیک ماه تهران

  درباره کلینیک ماه تهران


  کلینیک زیبایی ماه تهران در زمینه تخصصی پوست، مو، زیبایی و تناسب اندام افتخار دارد با بهره‌مندی از اساتید دانشگاهی، متخصصین بنام و کادری مجرب و مجهز به بروزترین دستگاه‌های تخصصی دنیا در فضایی بالغ بر 4۰۰ متر مربع و محیطی مدرن و آرامش بخش و پذیرایی ویژه، میزبان می‌همانان ارجمند خود می‌باشد.
  در صورت نیاز به مشاوره با شماره های ما تماس حاصل فرمایید یا از طریق فرم زیر درخواست مشاوره خود را ثبت کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.


  کلینیک ماه تهران

  خانه
  مشاوره واتساپ
  مشاوره تلفنی
  رزرو نوبت